Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore

    O Matrix Audio

    Historia Matrix Audio sięga roku 1999 i pięknego, starożytnego miasta Xi’an. Trzej założyciele marki spotkali się po ukończeniu szkoły, w której czas spędzili na studiowaniu o urządzeniach audio, muzyce, grze na instrumentach muzycznych. W 2009 wspólnymi siłami postanowili założyć własną markę Matrix Audio. Po kilku latach prób i eksploracji rynku i technologii w 2013 roku powstała firma Matrix Electronic Technology Co., LTD i została ona zarejestrowana jako zastrzeżony znak towarowy.

    Od tego momentu zespół Matrix Audio stał się profesjonalną firmą, skupiającą inżynierów pełnych pasji i miłości do muzyki, którzy produkują i sprzedają wysokiej jakości produkty audio. Urządzenia Matrix stały się popularne w wielu krajach i wielokrotnie były doceniane przez entuzjastów muzyki, co pozwoliło ugruntować stabilną pozycję marki pośród silnej konkurencji.

    Nazwa marki pochodzi od matematycznego pojęcia „matryca”. Matryca składa się z portretu i krajobrazu. Stwierdzenie to znajduje swoje poparcie w filozofii marki, ponieważ celem jej działań jest znalezienie równowagi między dwoma wymiarami. Badane są produkty audio, poprzez słuch i wzrok, a wnioski włączane są do koncepcji projektu. Wszystkie produkty Matrix Audio powinny mieć nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale także świetny design, który można zintegrować z otoczeniem domowym. Harmonia jest celem producenta.